CZASY SZKOLNE

Jedyna fotka jaką posiadam…DUET

W okresie nauki w rodzinnych Gliwicach brałem udział w wielu „dziwnych” muzycznych animacjach, ale pierwszy formalny zespół który współtworzyłem to duet gitar klasycznych z kolegą z klasy Jackiem Białkiem, który nawet został laureatem szczecińskich Warsztatów Muzycznych. Równolegle z nim stworzyliśmy również zespół rockowy ADRAGEDON z Przemkiem Murzynem Rzeszowskim na wokalu i Maćkiem Czapą Smoleniem na basie i Mirkiem Małym Mrukiem na perkusji (wtedy też miałem ksywę – METAL 😉 ). Z czasem Przemek wyjechał na stałe do Niemiec, a w zespole pojawił się nowy wokal – PUDŁO (zastąpiony później przez PENELOPĘ). Przyniosło to zmianę stylu na METAL (w odcieniu trash) i nazwy na ASSESOR, który był prekursorem tego nurtu muzycznego na Śląsku. I tak grupa szalonych nastolatków rozpoczęła karierę, którą przerwała…dorosłość.

Kolejnym moim gliwickim epizodem był zespół PROCESS, a potem …ślub, dziecko i praca w Knurowie.

Posłuchaj warszawskiego nagrania zespołu.

ADRAGEDON na Rynku w Gliwicach

Rozpoczął się kolejny etap mojej opowieści – PRACUJĄCY OJCIEC I MĄŻ.

Adragedon po wielu latach spotkał się jeszcze raz na probie (zobacz zdjęcia >>) z której zarejestrowałem materiał video. A próbowaliśmy z głowy po dwudziestu paru latach przerwy 😉

 

Kilka nagrań z koncertu ASSESORA w gliwickim klubie studenckim PROGRAM (rozwijane menu to 3 kreski w prawym górnym rogu 😉 )

https://www.youtube.com/embed?listType=playlist&list=PLemod5DxeV3WJUgbb-F3Wj5F804abQIdk&layout

A tu ADRAGEDON na próbie po latach …

i mała galeria ;D

 

więcej fotek >>